Top No Wipe

Top No Wipe

Źródło: https://www.sunflower.com.pl/

Jaki Top No Wipe wybrać z naszej oferty?

Top No Wipe bardzo dobrze sprawdza się jako ostatnia, utrwalająca warstwa manicure’u. Występuje też w wielu wariantach do wyboru. W naszym sklepie znajdziesz co najmniej kilka rodzajów topu bez przemywania – każdy z nich daje nieco inny efekt. Stylizacje z wykorzystaniem takiego produktu możesz też modyfikować na wiele sposobów. Wystarczy, że pod top dobierzesz inny odcień lakieru kolorowego lub zdecydujesz się na pyłek na przykład z efektem lustra. Jakie rodzaje topów bez przemywania znajdziesz w naszej ofercie promocyjnej?

Z matowym wykończeniem

Nie potrzebujesz matowych lakierów hybrydowych, aby stworzyć elegancką stylizację z satynowym wykończeniem. Matowy top bez przemywania z kategorii GELAQ HYBRYTDA to GELAQ Top Matte No Wipe – nr 108 nada szykownego wyglądu każdemu lakierowi bazowemu. Co ważne, możesz połączyć go z topem błyszczącym na jednej płytce, tworząc w ten sposób bardzo gustowny wzór w tym samym kolorze, ale z zupełnie innym wykończeniem.

Z błyszczącymi drobinkami

Top bez przemywania bywa wzbogacany również o iskrzące się w świetle drobinki brokatu. Przykładami takich topów są: Blink Gold Flakes Top No Wipe No 111, Blink Gold – Top No Wipe 109, a także Blink – Top No Wipe 105. Dzięki nim stylizacje w stylu glamour możesz przygotować bez dodatków brokatowych. Takie rozwiązanie sprawdzi się, kiedy zależy Ci na subtelnym efekcie- delikatniejszym niż pyłki i pigmenty.

Z połyskiem

Najbardziej uniwersalny jest top bez przemywania z klasycznym efektem połysku. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszy się wariant GELAQ – No Wipe Extra. Wyróżnia go bowiem nie tylko wyjątkowy blask, ale również elastyczność, która zapobiega pękaniu lakieru. Produkt gwarantuje wysoką trwałość stylizacji, bardzo dobrze zabezpieczając płytki przed uszkodzeniami. Świetnie współpracuje też z pyłkami i zdobieniami.

Z efektem stone (egg shell)

Bardzo ciekawym i modnym topem bez przemywania jest też wariant z efektem matowego wykończenia i różnej wielkości czarnymi drobinkami. Zaaplikowany na kolorowy lakier przypomina po utwardzeniu skorupkę jajka lub naturalny kamień z wyraźnymi ziarnami. Taki rodzaj topu – jak nasz Top Stone (egg shell) No Wipe Matte – dobrze prezentuje się przede wszystkim na jasnych odcieniach bazowych.