Programy internetowe do edycji tekstu

Programy internetowe do edycji tekstu

Procesory tekstu są dobrym wyborem, gdy chcesz napisać esej, list lub inny rodzaj dokumentu, który wymaga więcej niż tylko kilku zdań. Pomagają one łatwo uporządkować myśli, a także sformatować tekst i wstawić do pracy zdjęcia, tabele, wykresy i liczby. Istnieje wiele internetowych programów do przetwarzania tekstu, które dają wszystkie te narzędzia do pisania za darmo.

 

Jeśli chodzi o łatwość obsługi, funkcjonalność i cenę, Google Docs jest najlepszą dostępną obecnie opcją. Tworzenie dokumentu, dodawanie tekstu, zmiana formatowania i tworzenie tabel za pomocą tego narzędzia jest bardzo proste. Za pomocą Google Docs można również współpracować nad dokumentami. Co jest wspaniałe w tym edytorze tekstu online, to fakt, że zapisuje on Twoją pracę automatycznie w chmurze, więc nie musisz się martwić o jej utratę, jeśli Twój komputer ulegnie awarii lub zostanie uszkodzony w inny sposób.

 

Podstawowa wersja Google Docs jest całkowicie darmowa, ale jeśli potrzebujesz więcej miejsca niż 15 GB, które dają ci za darmo, możesz zapłacić 1$ miesięcznie za 100 GB. Evernote to kolejny świetny edytor tekstu online z kilkoma dodatkowymi funkcjami, takimi jak zaawansowane możliwości wyszukiwania, integracja z kilkoma innymi programami i usługami oraz wsparcie dla pakietów notatek, które są kolekcjami dokumentów związanych z określonym tematem. Więcej na: industrialy.pl