Na jaki kolor pomalować taras?

Na jaki kolor pomalować taras?

W Polsce jest już lato, co oznacza, że słońce jest na zewnątrz i jest wystarczająco ciepło, aby być na zewnątrz po pracy. Nasz taras wychodzi na nasze podwórko, więc możemy się tam zrelaksować przy drinku, gdy słońce zachodzi. Niestety, stara farba na nim odpryskuje i łuszczy się, więc zastanawiałam się, na jaki kolor go przemalować.

 

Jest to dość prosty projekt, ale jestem w stracie co do koloru, aby wybrać. Chciałbym, żeby się wyróżniał i stanowił oświadczenie, ale ponieważ będziemy tam tylko wieczorami, nie chcę, żeby był zbyt intensywny. Odcień zieleni, który jest tam teraz, nie jest zły, ale tak naprawdę nie dodaje też niczego – po prostu wtapia się w tło.

 

Dostałam już kilka opinii od ludzi na Facebooku, którzy nie mieszkają w pobliżu i są wszędzie – niektórzy chcą jasnej czerwieni, bo myślą, że czerwień będzie dobrze wyglądać z naszą rustykalną cegłą, a inni twierdzą, że powinnam iść z czymś neutralnym, jak biel czy czerń, bo myślą, że będę miała problem z utrzymaniem, jeśli będę miała odważniejszy kolor. Mój mąż zasugerował malowanie jednej połowy tarasu na jeden kolor, a drugiej połowy na inny kolor. Więcej na: happywalls.pl.