Modne kolory – lato 2022

Modne kolory – lato 2022

Nie ma wątpliwości, że obecnie panuje obsesja na punkcie koloru czarnego. Łatwo go wprowadzić do codziennego życia i sprawia, że nie musisz się nawet starać. W rzeczywistości, można posunąć się do stwierdzenia, że czerń jest modnym kolorem od lat – tak naprawdę od początku czasu.

Patrząc jednak na porę roku, lato nie jest sprzymierzeńcem w upalne dni. Latem 2022, niektóre z najlepszych kolorów, są w rodzinie neonowej, szczególnie w zielonej. Zielony to świetny sposób, aby dodać trochę życia i energii do każdej przestrzeni, zwłaszcza do pokoju, który inaczej może sprawiać wrażenie trochę zbyt ponurego lub poważnego. Zielone tony są także bardzo uspokajające, co pomoże Ci przejść przez te gorące letnie dni.

Kolejną rzeczą, którą robi zieleń jest to, że ludzie są bardziej produktywni. A powiedzmy sobie szczerze, kto tego nie chce? Jeśli potrzebujesz pomocy, aby uzyskać motywację i pobyt skupiony na codziennych zadań, spróbuj włączyć zielony do swojego wystroju w jakiś sposób – może to być tak proste, jak malowanie ścian w salonie lub dodanie kilku roślin i niektórych zielonych lamp wokół pokoju. Będziesz zaskoczony tym, jaką różnicę może to zrobić!

Dodatkowo, ciepłe i jasne kolory jak pomarańczowy i żółty zrobiły wielki powrót w lecie 2022. Bardziej stonowane kolory lat 2020 ustąpiły miejsca bardziej żywej, energicznej palecie kolorów. Kolory są jaśniejsze, wzory odważniejsze, a ubrania są tak nasycone kolorami, że aż trudno uwierzyć, że są prawdziwe! Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://wyjatkowystyl.pl/ .