Kiedy warto skorzystać z usług spedycji morskiej?

Źródło: pixabay.com / Didgeman

Na usługi związane ze spedycją morską decyduje się coraz więcej osób. Podpowiadamy, na które elementy należy zwrócić uwagę przy wyborze tychże rozwiązań. W tym poradniku znajdziesz kilka cennych wskazówek. 

 

Czym jest spedycja morska?

 

Jest to usługa, która polega na przewozie dużej ilości towarów statkami morskimi. Z takiego rozwiązania korzysta wielu przedsiębiorców, którym szczególnie zależy na bezpiecznej i skutecznej realizacji zleceń. Transport może odbywać się zarówno pomiędzy polskimi portami, jak i międzynarodowo. Ponadto towary przewozi się w kontenerach, na paletach czy w formie sypkiego bądź płynnego ładunku.

 

Przy wyborze usług związanych z transportem morskim warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. Doskonałą ofertę dla wymagających klientów przygotowała firmy C. Hartwig Szczecin. Wystarczy zapoznać się z ofertą na stronie transport morski Gdynia. Znajdziesz tu odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. 

 

Kiedy warto skorzystać ze spedycji morskiej?

 

Na usługi związane ze spedycją morską decydują się osoby, którym zależy na transporcie kontenerów FCL i LCL, drobnicy konwencjonalnej, a także towarów masowych suchych i płynnych. Mowa tu np. o węglu, nawozach czy surowcach do produkcji przemysłowej.

 

Ponadto firma C. Hartwig Szczecin świadczy usługi transportu promami do Skandynawii, oferuje czarterowanie statków czy organizację składowania i przeładunku w polskich i zagranicznych portach. Wszystko to sprawia, że tak wiele osób zdecydowało się na taką propozycję.