Jaką sukienkę wybrać na wesele znajomych?

Jaką sukienkę wybrać na wesele znajomych?

Wybór sukienki na wesele przyjaciela jest zawsze zdradliwy. Chcesz być stylowy, ale nie chcesz ukraść show od panny młodej. Chcesz wyglądać pięknie, ale nie chcesz, aby wszyscy inni goście czują się niepewnie. A jeśli idziesz na jelenia, jak ja, nie chcesz nawet wybrać czegoś, co sprawia, że wydaje się, że starasz się zbyt mocno, aby wyglądać dobrze!

Ale ja mam to wszystko przemyślane. Zamierzam założyć klasyczną czarną sukienkę typu sheath z dekoltem off-the-shoulder i zalotną szyfonową spódnicą. Jest ona na tyle wyrafinowana, że nie będzie kolidować z suknią panny młodej, ale jednocześnie na tyle młodzieńcza, że nie sprawi, że będę wyglądać, jakbym za bardzo się starała. Wystarczy dodać trochę prostej biżuterii i parę czarnych obcasów, a będę dobra do wyjścia!

Niezależnie od tego, czy jesteś druhną, czy gościem, istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać przy wyborze stroju na ślub przyjaciela. Po pierwsze, upewnij się, że nie pasujesz dokładnie do innej druhny lub nie nosisz tego samego koloru co panna młoda (lub inni goście). Po drugie, wybierz coś, co jest odpowiednie dla miejsca i sezonu – nie ma krótkich spódnic ani krótkich rękawów w środku zimy. I wreszcie, jeśli kupujesz swoją suknię off-the-rack, należy uważać na wybór czegoś, co wygląda tak podobne do innego gościa sukni, że może to prowadzić do niektórych żenujących wpadek!