Jak uprawiać seks oralny?

Jak uprawiać seks oralny?

Uprawianie miłości nie ogranicza się jedynie do penetracji. Już same pieszczoty, będące elementem gry wstępnej, można zaliczyć do seksu. „Orale” po łacinie oznacza „doustny”. Seks oralny, zwany także miłością francuska, jest więc zbliżeniem pomiędzy partnerami, w którym do sprawienia przyjemności drugiej osobie wykorzystuje się usta.

Seks oralny dla niej

Sytuacja, w której kobieta otrzymuje przyjemność od mężczyzny popularnie nazywana jest minetką. Wykonanie jej nie należy do najprostszych zadań. Wymaga znajomosci anatomii żeńskiego sromu. Kluczowym punktem każdej minetki jest łechtaczka. Lizanie językiem warg sromowych może być dla kobiety przyjemne, jednak tylko łechtaczka jest w stanie doprowadzić ją do orgazmu. Kołeczka, ruchy pionowe, poziome? To zależy. Warto obserwować reakcję partnerki na zmieniający się schemat poruszania językiem. Przyspieszony, głęboki oddech jest jednoznacznym wskazaniem, że dany ruch podoba się kobiecie. Zwyczajowo w czasie seksu oralnego dawanego kobiecie nie stosuje się żadnej antykoncepcji. Jest to błąd, jeśli nie jest ona stałą partnerką. Na rynku dostępne są specjalne chusteczki lateksowe, które można położyć na sromie kobiety i w ten sposób barierowo chronią przed chorobami wenerycznymi. Z powodzeniem można użyć także rozciętą prezerwatywę.

Seks oralny dla niego

Odwrotna sytuacja nazywana jest w języku potocznym robieniem loda. Pieszczenie językiem penisa pozwala puścić wodze fantazji. Żołądź prącia jest najbardziej wrażliwa, dlatego należy na nią uważać. Kategorycznie nie należy używać zębów do podgryzania partnera, jeśli ten nie wyraził wcześniejszej zgody. Z kolei delikatne ssanie powinno sprawdzić się u większości mężczyzn. Do zabawy ustami można śmiało dołączyć ręce do wykonywania ruchów posuwisto-zwrotnych lub delikatnego pieszczenia jąder. Bardzo bezpiecznym i dojrzałym rozwiązaniem jest stosowanie prezerwatyw, które rozwiązują tez problem wytrysku. Na rynku dostępne są ciekawe alternatywy smakowe. Seks oralny bez prezerwatywy rodzi pytanie o zakończenie. Przed samym aktem należy dogadać się z partnerem czy szczytowanie nastąpi w ustach partnerki lub poza nimi. Jeśli partnerka nie wyraża zgody na połykanie spermy to nie należy jej na to namawiać. Każdy seks, nawet seks oralny, powinien następować po wyrażeniu wzajemnej zgody, która może zostać wycofana w dowolnym momencie. Największa przyjemność przynosi uprawianie miłości, które wynika ze spełniania wzajemnych pragnień, ale nie przekraczają granic drugiej osoby.