IRONCAD – OPROGRAMOWANIE PRZYSZŁOŚCI

IRONCAD – OPROGRAMOWANIE PRZYSZŁOŚCI

IRONCAD to wysokiej jakości oprogramowanie CAD 3, które na amerykański rynek wprowadzono już w 1998 roku. Wyróżnia je przede wszystkim wykorzystanie technologii podwójnego silnika graficznego znanych dostawców: ACIS i PARASOLID, a także wyposażenie w narzędzie TriBall, które umożliwia przenoszenie, obracanie, kopiowanie obiektów oraz dokonywanie dowolnych transformacji 3D. Ten Atrybut środowiska 3D służący do pozycjonowania obiektów na scenie 3D to jedno z najbardziej użytecznych narzędzi w historii CAD. IRONCAD pozwala na dynamiczne modelowanie 3D w dwóch trybach: modelowanie bezpośrednie oraz tradycyjne w oparciu o wiązania i parametry. Jeden plik sceny 3D, umożliwia użytkownikom łatwiejsze tworzenie części i zespołów, bez konieczności przełączania się pomiędzy oknami.

IRONCAD to parametryczne oprogramowanie CAD 3D, które dzięki połączeniu technologii modelowania bezpośredniego z projektowaniem opartym o historię operacji charakteryzuje się szczególną wolnością i swobodą w tworzeniu dowolnych rozwiązań, opartych na naszej wyobraźni i intuicji.
Licencja wieczysta programu IRONCAD występuje w trzech wersjach: Pakiet Standard, Pakiet Premium oraz Pakiet Ultimate. Wersja Premium posiada wszystkie właściwości Pakietu Standard oraz dodatkowo nakładkę IC-Normalia, czyli zestaw bibliotek, narzędzi i makr według norm ISO, DIN, PN przyspieszających prace projektowe. Pakiet Ultimate zawiera wszystkie właściwości Pakietu Premium plus system do zarządzania danymi DDM Multi-CAD PDM/PLM.

IRONCAD jako parametryczny CAD 3D jest nie tylko zapewnieniem innowacyjnych narzędzi, ale również dodatków, jak bezpłatne materiały i filmy instruktażowe. To także wielopoziomowe wsparcie techniczne. Pozyskanie praktyczniej wiedzy to ważna korzyść dostępna podczas użytkowania programu, dzięki której perspektywy znacznego udoskonalenia pracy są w zasięgu ręki każdego projektanta i mogą przekształcić się w wyspecjalizowane projekty.