Filtry powietrza Vestfrost

Filtry powietrza Vestfrost

Zaawansowane filtry powietrza Vestfrost wychwytują cząsteczki kurzu znajdującego się zarówno nad, jak i pod filtrem. Dzięki temu dostaje się do niego całe powietrze, które jest wypuszczane po przefiltorwaniu. Poprawia to jakość zarówno powietrza, jak i atmosfery w pomieszczeniach. Filtr Vestfrost jest był wielokrotnie nagradzany w konkursach innowacyjnych produktów zaprojektowanych do użytku w domach i małych firmach przez ludzi, którzy chcieliby dbać o swoje zdrowie i środowisko.

Vestfrost jest szwedzką firmą, która produkuje wysokiej jakości filtry powietrza dla tych, którzy spędzają dużo czasu w pomieszczeniach. Mogą być wykorzystywane w szkołach, biurach, a nawet w sypialniach. Ogólny koszt zużycia energii to jedynie 15 – 20 zł miesięcznie.

Vestfrost jest pierwszym na świecie systemem filtracji powietrza, który oferuje poziom hałasu na poziomie 17 dB i może być wykorzystywany na powierzchni 80 metrów kwadratowych. Praktycznie 100-procentowo eliminuje roztocza, pyłki, tlenek węgla, pyły PM1, PM2.5 oraz PM10 i inne zanieczyszczenia powietrza. Pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób układu oddechowego, redukuje liczbę powikłań związanych z astmą i innych schorzeń. Przefiltrowane powietrze daje uczucie świeżości i czystości. Urządzenia te są wykorzystywane do odświeżania apartamentów w ekskluzywnych kurortach na całym świecie.

Jak nabywać filtry powietrza Vestftrost? To zależy od tego, jak urządzenie ma być wykorzystywane. Jeśli zamierzasz używać go w ogrodnictwie, wtedy produktu waga jest nieistotna. Jeśli jednak istnieje zamiar używania go w wielu miejscach i ma być często transportowany, to jego waga będzie musiała być mniejsza.