Biżuteria – złoto czy srebro?

Biżuteria – złoto czy srebro?

Odwieczny dylemat: złoto czy srebro?

Złoto jest cięższym i bardziej wytrzymałym metalem niż srebro, więc często lepiej trzyma się codziennego zużycia. Srebro jest bardziej plastyczne, więc może być wykonane w szerszej gamie stylów biżuterii. Niektórzy ludzie wolą matowy wygląd srebra, podczas gdy inni kochają połysk i blask złota. Koszt może się różnić w dużym stopniu między nimi, jak również, ale istnieją sposoby, aby znaleźć jakość w obu, że nie będzie umieścić zbyt duży z wgniecenia w rachunku bankowym.

Złoto i srebro można znaleźć w wielu różnych odcieniach. Rose Gold jest szczególnie popularny w tej chwili i był przez jakiś czas teraz. Jeśli chcesz, aby Twoja biżuteria być modne teraz, ale również zachować swoją wartość później, to najlepiej rozważyć inwestowanie w kawałki, które będą trzymać się, jak klasyczny naszyjnik łańcucha lub parę kolczyków stud, które można nosić na zawsze.

Jakie są Twoje preferencje? Złoto czy srebro? Może masz już swój ulubiony metal, który chciałabyś omówić następnym razem! Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Więcej dowiesz się na: clothy.pl