Event
kontakt
newsletter

Program do mailingu - 3w mailing system - opis programu

3w Mailing System to zaawansowany program do masowego wysyłania wiadomości, w tym zapytań ofertowych, ofert handlowych, newsletterów i innych mailingów. Program instalowany jest na serwerze www.

Program wysyła do 72 tysięcy maili na dobę (1 wiadomość na sekundę), a o rzeczywistej prędkości wysyłania decyduje administrator. Dzięki funkcji wszczepiania kodu webbug, po wysłaniu wiadomości administrator może kontrolować:

aktualną liczbę wysłanych maili, liczbę otwartych przez odbiorców maili, liczbę osób chętnych do otrzymania oferty.W przeciwieństwie do większości tego typu programów znajdujących się na rynku - 3w Mailing System jest instalowany na serwerze indywidualnie dla każdego klienta, nie jest serwisem www. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko przedostania się zgromadzonych przez nas danych w niepowołane ręce. Licencja udzielana na System jest licencją dożywotnią. Oznacza to, że z raz zakupionego i zainstalowanego systemu można korzystać bez ograniczeń czasowych. Dzięki temu bazę użytkowników, szablonów e-maili i historię wysyłek możemy budować nawet przez wiele lat, nie ryzykując utraty danych w razie zakończenia współpracy z dostawcą abonamentowych rozwiązań do mass-mailingu.

Przeznaczenie systemu:

Wysyłka zapytań o zgodę na przesłanie oferty lub materiałów informacyjnych na określony temat zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z 18.07.2002r. (Dziennik Ustaw nr 144 poz. 1204). Rejestracja i oznaczenie odbiorców, którzy wyrazili zgodę klikając na odpowiedni link zawarty w mailu. Rejestracja i oznaczenie odbiorców, którzy zamiast kliknąć na link wyrazili zgodę w odesłanym ręcznie mailu. Przesłanie oferty lub materiałów informacyjnych do odbiorców, którzy wyrazili na to zgodę. Zbieranie adresów poprzez formularz na stronie. Przygotowanie i wysyłka newslettera. Wysyłka informacji do klientów, partnerów handlowych lub innych odbiorców

Cena: 600 zł + VAT

Zalety:

Legalny sposób na wyszukanie firm zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami. Nieograniczona ilość odbiorców. Dodatkowe informacje o odbiorcach (dane adresowe, branża, strona www itd). System dowolnie definiowanych cech, które można nadawać odbiorcom (np. duża firma, partner handlowy, nasz klient itp.) Według cech możemy wyszukiwać maile i tworzyć listy wysyłkowe. Możliwość wysłania mailingów testowych. Statystyki związane z wysyłką - aktualna liczba wysłanych maili, liczba maili otwartych przez odbiorców, liczba odbiorców chętnych do otrzymania oferty. Możliwość importu danych po odbiorcach.

System dowolnie definiowanych flag, według których możemy filtrować rekordy do mailingu, jak i oznaczać maile po wysyłce np. "falaga czerwona - koniecznie zadzwonić" itp.

System notatek do maili - do każdego maila po wysyłce możemy dołączyć stosowną notatkę. Notatki spięte są z mailem i konkretną wysyłką.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym programem napisz box@solidside.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

 

Strona Google+ programu mailingowego

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny