Event
Opis systemu 3w-CMS
kontakt
newsletter

Opis systemu 3w CMS


3w CMS to autorski system do zarządzania treścią na stronie www. Pozwala na łatwe stworzenie, aktualizację i rozbudowę serwisu internetowego. Aplikacja wyposażona jest w intuicyjny panel administracyjny.

Budowa systemu opiera się na modułach. Dzięki włączaniu i wyłączaniu części modułów i funkcji system możemy łatwo dopasowywać do swoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy najważnieszych z nich.

Istnieje możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe funkcjonalności. Szczegóły w zakładce Cennik.
Możemy też zbudować system dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zawartość Systemu:

Dokumenty

Dokumenty to treści umieszczane na stronach internetowych naszego serwisu. Zwykle są to teksty uzupełnione grafiką. Możemy również tworzyć dokumenty będące galerią grafik lub albumem fotografii. Grafiki uzupełnione są nazwą i opisem tekstowym.

Prezentowane grafiki możemy pokazać w różny sposób, na przykład w postaci miniatur lub karuzeli - w takim wypadku, po kliknięciu grafika powiększa się.

strony www budowa cms

 

Menu główne

Menu główne to podstawa nawigacji strony. Menu służy organizacji i wyświetlaniu dokumentów. Dokumenty dołączamy do odpowiedniej pozycji menu. Do jednej pozycji menu może być dodanych kilka dokumentów. Jeśli klikniemy w pozycję menu, do której dodanych jest kilka dokumentów, wyświetli się ich lista, bądź lista uzupełniona grafiką główną i skróconym opisem.

Menu górne

To jednopoziomowe menu, mające pomocnicze zastosowanie. Do każdej pozycji menu górnego dodajemy link. Link nie musi linkować do elementu naszej strony, może kierować do innych serwisów.

Katalog grafik

W systemie mamy do dyspozycji Centralny Katalog Grafik. Każda grafika może być dołączona do wielu dokumentów. Do każdej grafiki możemy dodać rozbudowany opis, który będzie widoczny na stronie.

Katalog plików

W systemie mamy do dyspozycji Centralny Katalog Plików do pobrania. Każdy plik posiada własny opis. Plik może być dołączony do wielu dokumentów.

Kontakt

Poza wyświetleniem danych firmy i formularza kontaktowego, system umożliwia dodawanie informacji o oddziałach (filiach) firmy wraz z mapami dojazdu, oraz kontaktem do wybranych pracowników.

Newsletter i mailingi

System zapewnia automatyczną obsługę zapisów i rezygnacji z prenumeraty newslettera. Druga funkcja to obsługa prośby o zgodę na przesłanie oferty i wysyłka ofert. Moduł umożliwia też masową wysyłkę maili do zdefiniowanych grup odbiorców.

Obsługa wielu domen i subdomen

Jeśli planujemy rozbudowany serwis prezentujący wiele różnorodnych treści, skorzystajmy z możliwości podzielenia go na subdomeny. Każda subdomena ma własne menu oraz indywidualny wygląd - layout. Użycie subdomen porządkuje zawartość serwisu, nie musimy tworzyć rozbudowanej struktury menu i podstron. Dla przykładu: do domeny głównej http://moja firma.pl możemy dodać subdomeny tematyczne: http://produkty.mojafirma.pl, http://serwis.mojafirma.pl.

Generator słów kluczowych i fraz

Generator słów kluczowych i fraz najczęściej wpisywanych przez użytkowników Google. Wpisujemy w nim interesujące nas słowo kluczowe, a generator wykonuje za nas całą pracę, czyli podpowiada nam najcześciej wpisywane w wyszukiwarkach słowa i frazy związane z naszym słowem kluczem.

Wersje językowe

Każda wersja językowa ma swoje własne menu i dokumenty. Możemy dodać dowolną liczbę wersji językowych. W każdej wersji możemy dostosować nazwy przycisków oraz komunikaty systemowe.

Sondy, minisondy i ankiety

System 3w cms może zostać wzbogacony o rozbudowany moduł sond i ankiet dla użytkowników serwisu. W serwisie może być generowana ich nieograniczona liczba, ze zliczaniem głosów, wykresami itd.
Za pomocą modułu można też obsłużyć inne funkcje np. ranking i aktywności użytkowników.

Programy lojalnoścowe dla użytkowników serwisu

Możliwość wyposażenia systemu w program lojalnościowy dla użytkowników serwisu.

System powiązań

Służy budowaniu powiązań (dokładaniu i wiązaniu) z naszym serwisem internetowym własnych aplikacji.

System "współpracy" wyposażony we własną wyszukiwarkę

Służy do umieszczania dokumentów z interaktywnymi mapami. Wykorzystywany np. do realizacji wykonanych przez firmę, czy też lokalizacji firm współpracujących.

Wyszukiwarka w serwisie

Służy do wyszukiwania dokumentów w serwisie wg. słów lub fraz zawartych w dokumentach.

System newsów

System do wprowadzania newsów w serwisie. Poprzez odpowiednie "oznakowanie" dokumentu - każdy z dokumentów znajdujących sie w serwisie może stać się również newsem.

System eventów (wydarzeń)

System do wprowadzania eventów do kalendarza na stronie. Poprzez odpowiednie "oznakowanie" dokumentu - każdy z dokumentów znajdujących sie w serwisie może stać się również eventem wyszukiwanym z kalendarza na stronie.

RSS

Możliwość wyposażenia strony w kanał rss.

Wtyczki społecznościowe

Możliwość wyświetlenia wtyczek społecznościowych np: Google+, Facebook ...

Dokumenty na hasło

Możliwość tworzenia dokumentów (stron internetowych) dostępnych tylko po zalogowaniu się użytkownika serwisu.

System zamówień z koszykiem lub bez.

Dzięki dowolnej organizacji wszystkich elementów zawartych w serwisie jego rozbudowa czy przebudowa jest łatwa i prosta, a dostępność wielu opcji ułatwiających jego administrację sprawia, że pozostaje on stale pod kontrolą.

Strony internetowe zbudowane w 3w cms szybko są indeksowane w wyszukiwarkach internetowych co ma duży wpływ na ich pozycjonowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym programem napisz box@solidside.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny