Event
kontakt
newsletter

Projektowanie stron internetowych


Projektowanie stron internetowych i serwisów www.

 

Projektowanie stron internetowych

W skład oferty tworzenia stron internetowych, wchodzi projektowanie stron www, sklepów internetowych, serwisów internetowych, administracja stronami www, support - pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania strony www (serwisu www). Projektujemy witryny www stosując najnowsze standardy kodowania - HTML5, CSS3, frameworki JQuery oraz Bootstrap.
Wykonujemy równiż strony internetowe - responsywne oraz mobilne - przystosowane do wyświetlania na różnych urządzennich mobilnych takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy, tablety. Zbuowana w najnowszych technologiach strona internetowa zapewni firmie świeży i dynamiczny wizerunek.
Dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych i responsywnemu designowi strona stanie się dostępna dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów


Strona www ma ogromny wpływ na wizerunek firmy. Dlatego proces projektowania i tworzenia witryny internetowej należałoby podzielić na klika odrębnych etapów:
 1. Analiza działalności firmy

  Etap przygotowawczy to analiza oferty i ustalenie zakresu działalności. Od tego zależą pozostałe działania i wdrożone rozwiązania np. nacisk na wizerunek czy też produkty firmy.
 2. Projektowanie stron WWW

  Szczególnym wyzwaniem przy projektowaniu stron internetowych, staje się projekt graficzny witryny, logo, oraz interfejs

  rozkład menu i dokumentów w nim zawartych. Wszystkie te elementy muszą być tak przemyślane i wdrożone aby strona była przejrzysta w nawigacji, przyjazna dla użytkownika i dobrze indeksowana przez wyszukiwarki. Tworząc witryny przykładamy szczególną uwagę do projektu graficznego, oraz logiki rozkładu podstron. Na samym początku prac przygotowujemy pliki graficzne draft witryn, który następnie przekazujemy do realizacji.

  Zobacz także - projektowanie stron internetowych
 3. Tworzenie stron WWW

  Kodowanie, czyli przygotowanie do wdrożenia. Kod jest tak optymalizowany aby strony wczytywane były jak najszybciej, oraz tak aby zapewnić prawidłowe wyświetlanie we wszystkich przeglądarkach - Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome, Safari, Netscape itd. Dla uatrakcyjnienia strony wdrażamy różnego rodzaju animowane banery, np. typu slider, czy też animacje flashowe.
 4. Aplikacje internetowe

  Ogromnym atutem naszych stron są różnego rodzaju aplikacje oraz dodatki do systemu poprawiające użyteczność jak i pozwalające na sprawdzenie zachowań i oczekiwań użytkowników witryny. Można tu wymienić między innymi: wyszukiwarki, sondy, ankiety, newslettery, kolendrze, terminarze, systemy newsów.
 5. Wdrożenie i hosting stron

  Ostatni etap to wdrożenie serwisu. Nierzadko zdarza się, że gotową już stronę internetową już na tym etapie trzeba dostosować do szczególnych wymagań serwera (gdy jest ona instalowana na serwerze klienta). W przypadku instalacji na naszych serwerach etap ten jest zdecydowanie szybszy i pozbawiony przykrych niespodzianek.
 6. Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

  Przygotowanie dobrze zoptymalizowanej strony może być niewystarczące, aby strona była widoczna na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach. Często trzeba jej w tym pomóc. W zwiazku z tym oferujemy usługi związane z pozycjonowaniem stron internetowych, oraz aktualizacji stron pod kątem wyszukiwarek.
 7. Aktualizacja stron

  Bardzo ważną rolę, zarówno dla użytkowników serwisu internetowego jak i wyszukiwarek stanowi częsta i odpowiednio zorganizowana aktualizacja witryny i zamieszczonych na niej ofert. Można tu wykorzystać system newsów, jak i kanały informacyjne (atom, rss), które są subskrybowane przez użytkowników i chętnie "czytane" przez wyszukiwarki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem budowy stron internetowych i innych usług.

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny