Event
kontakt
newsletter

Strona www na urządzenia mobilne


Przeglądanie w telefonie tradycyjnych stron internetowych może być kłopotliwe. Błądzimy po stronie, powiększamy, zmniejszamy widok aby znaleźć interesującą nas treść. Już ok 14 % użytkowników używa urządzeń mobilnych przeglądając strony internetowe . Czytanie artykułów też nie jest wygodne, bo przez cały czas musimy przewijać stronę góra, dół, poziom, pion. Wielkość treści też budzi zastrzeżenia, często jest zbyt mała, więc cięgle musimy ją powiększać, menu jest też słabo widoczne itd.

Przy okazji użytkownik niepotrzebnie zużywa dużą ilość transferu pobierająć mnóstwo niepotrzebnych danych.

Rozwiązaniem problemu jest mobilna wersja strony, zoptymalizowana dla telefonów, smartfonów i tabletów. Strona mobilna bardzo szybko się ładuje i nie obciążająca łącza, a także transferu użytkowników strony. Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.
System 3wcms automatycznie wykrywa i wyświetla wersję mobilną strony, kiedy tylko korzystamy z telefonu lub tabletu. Menu widoczne jest w postaci belek. Przyciskając znak plus rozwijamy podmenu lub wyświetlamy listę dokumentów. Przyciskając znak minus zwijamy listę. Plus umieszczony na górnej belce rozwija wszystkie pozycje menu i listy dokumentów. Minusem zwijamy wszystko i wtedy widoczne jest tylko menu główne. Menu pamięta ostatni stan rozwinięcia i podświetla ostatnie kliknięcie po to, aby użytkownik po powrocie do menu wiedział gdzie ostatnio nawigował. Po kliknięciu w kopertę wyświetlamy informacje kontaktowe. Mamy tu kilka ułatwień np. klikając na nr telefonu możemy od razu zadzwonić pod podany numer.

UWAGA!!!
Na samym początku filmu widoczna
jest mobilna wersja strony www, którą od razu przełączamy na wersję standardową - by pokazać niedogodności przeglądania na urządzeniu.
Dopiero od połowy fimu pokazana jest wersja mobilna i jej funkcjonalności.


obejrzyj jeszcze "ciepły" film z urządzenia mobilnego.
Przeglądając dokument lub listę dokumentów zawsze możemy cofnąć się do poprzedniej strony, lub przejść do strony głównej klikając w ikony - domek lub strzałka.

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny