Event
kontakt
newsletter

Pozycjonowanie stron - metody

Jest wiele metod służacych do pozycjonowania stron www. Wiadomo jednak, że nie o metodę tutaj chodzi, a o efekt zastosowanego narzędzia - wysoka pozycja w wyszukiwarkach, a więc większa ilość wejść na naszą stronę, co w konsekwencji daje zwiększone zainteresowanie naszym produktem lub usługą.

Żadna z metod nie daje nam gwarancji uzyskania oczekiwanej pozycji. Ważne jest odpowiednie połączenie wybranych sposobów, staranne zaplanowanie działań, oraz cierpliwość...

Pozycjonowanie naturalne
- niesłychanie ważne zwłaszcza ostatnio po zmianach algorytmów google. Polega ono na pisaniu artykułów i newsów na naszą stronę, dodawaniu wydarzeń - strona powinna żyć. W artykułach musimy zawrzeć odpowiednią ilość słów kluczowych. Jest to sposób na trwałe wypozycjonowanie witryny, które nie podlega wahaniom, nie jest czułe na różnego rodzaju filtry i zmiany algorytmów. Jest to jednak jedna z najżmudniejszych i najbardziej pracochłonnych metod. Czasami zdarza się, że fraza lub słowo, na które chcemy wypromować stronę www są "nienaturalne" i "ciężkie" do opisania w artykułach lub też chcemy by nasza strona była bardzo syntetyczna - wtedy powinniśmy sięgnąć do innych metod. Przeczytaj również artykuł pozycjonowanie stron www.
Linkowanie - wyszukiwanie katalogów tematycznych, forów, precli, i umieszczaniu w nich wpisów z linkami do naszej strony. Metoda dość dobra, jednak nie należy przesadzać z jednorazową ilością wpisów. Wpisy takie trzeba "wypingować" aby przyśpieszyć ich zaideksowanie. Należy uważać na katalogi tworzące własne klony, ponieważ w przyszłości może okazać się, że dodając jeden link otrzymujemy w zamian ich kilkaset, a bywa, że i kilka tysięcy - kompletnie bezwartościowych - bardziej szkodzących niż pomagających, a nawet narażających na wyrzucenie strony z indeksu.
Można również próbować szczęścia w swl-ach systemach wymiany linków. Metoda ostatnio nie polecana ze względu na wyraźne zakwalifikowanie jej przez google jako spamerskiej.
Tworzenie własnego zaplecza
dla naszej strony czy też stron. W skrócie opisując jest to stworzenie piramidy stron na szczycie, której stoi ta najważniejsza - która ma osiągnąć najwyższą pozycję.

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami napisz box@solidside.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny