Event
kontakt
newsletter

Mailing system - program do wysyłania mailingu

3w mailing system to podstawa budowania relacji z Klientem. Pozwala na obsługę spersonalizowanych mailingów i wysyłkę newsletterów do grup mailingowych wyselekcjonowanych z bazy danych przechowywanej na serwerze www.

Google+

System obsługuje zarówno tzw. zapytania ofertowe (zapytanie o przesłanie oferty) zgodne z ustawą (art.4 Ustawy z dnia 18.07.2002 Dz.U144 poz 204) , późniejsze wysyłanie ofert do grupy godzącej się na nią, jak i mailingi zwykłe oraz newsletter – wysyłka maili do odbiorców zgromadzonych poprzez formularz wbudowany w stronę internetową.


Szybkość wysyłania e-maili jest regulowana przez administratora (do 72 tys na dobę ok. 1 e-mail na sekundę). Na specjalne życzenie istnieje możliwość zwiększenia prędkości (nie jest to jednak wskazane ze względu na zajęcie zbyt dużego czasu serwera).
System daje możliwość samodzielnego wprowadznia e-maili do bazy lub zaimportowanie e-maili z pliku csv.

System został zaprojektowany tak aby uniemożliwić administratorowi wprowadzenia czy to ręcznie czy też podczas importu dwukrotnie takigo samego adresu mailowego.

Niepowtarzalność adresów mailowych w bazie (brak zdublowanych wpisów) – gwarantuje, że ten sam e-mail nie bedzie wysłany 2 razy do tego samego odbiorcy. Jest to szczególnie ważne przy masowej wysyłce, jeśli nie chcemy zostać uznani przez serwer odbierający za serwer spamerski.
Nasz system mailingowy został wyposażony w bogaty zestaw filtów, które umożliwiaja dokładnego filtrowane adresów mailowych (poprzez nadane cechy, znaczniki, grupy, flagi, dane teleadrsowe - ulica, misto wojewodztwo, kod ) co pozwala na tworzenie spersonalizowanych ofert, zapytań i mailingów.


Dzieki szerokiemu wachlarzowi różnego rodzaju znaczników, np. oznaczanie zgód na poszczególne
tamaty mamy pewność że nasza wysłka trafi tylko tam gdzie chcemy.

System pokazuje orientacyjną ilość maili otwartych na podstawie wszczepionego kodu w mail - webbug (z możliwością wyłączenia), pokazuje ilość osób chętnych do odbioru naszej oferty, aktualną ilość e-maili wysłanych itd. Pozwala to na kontrolę skuteczności mailingu. Wykazuje też ilość i tematy mailingów wysłanych do użytkownika.

Pamięta datę zgody na przesłanie oferty. Wszystkie te dane zabezpieczają administratora przed posądzeniami o nieprawne przesłanie oferty.

System daje możliwość przesyłania indywidualnych kodów, voucherów podczas akcji promocyjnych. Kody moga być wykorzystywane jako indywidualny kod promocyjny, dzięki któremu przyszły klient otrzymuje zniżkę, czy też do tworzenia indywidualnego konta klienckiego do szerszej akcji promocyjnej (zbieranie punktów, nagród itp) - wykorzystanie kodów może być bardzo szerokie.

System można zakupić samodzielnie
lub do instalacji w systemie 3w cms jako dodatkowy moduł (jest wtedy zintegrowany z newsletterem), można też zimplementowć go do innych systemów.

Kupując 3w mailing system otrzymujesz: system (można go zainstalować na dowolnym serwerze z obsługą baz danych mysql i php), dożywotnią licencję na używanie, pomoc podczas instalacji i uruchmieniu, wyborze serwera, oraz 365 dni gwarancji.

Nie musisz już się martwić o swoją z trudem stworzoną bazę e-maili klientów, współpracowników czy przedstawicieli - praktycznie na każdym serwerze beckupy baz danych tworzone są codziennie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym programem napisz: box@solidside.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego na stronie.

 

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny