Event
kontakt
newsletter
napis alt

Pozycjonownie stron www - piramida


Budowa zaplecza dla naszej strony internetowej.


Poza katalogowaniem stron, i pozycjonowaniem naturalnym bardzo skuteczną metodą przy pracach pozycjonerskich jest budowanie zaplecza, tzw. piramidy stron linkujących do naszej strony. Najprościej mówiąc jest to budowa kilkunastu stron internetowych w pierwszym rzędzie. Na stronach tych umieszczamy artykuły tematyczne ze słowami kluczowymi i z odpowiednim tekstem linkującym. Najlepiej jest umieścić te strony na różnych adresach ip i różnych domenach, z różnymi powtarzalnymi tekstami - po to, by sprawiały wrażenie niepowiązanych ze sobą.
Ale... kilka, czy też kilkanaście stron linkujących nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu :) te strony z kolei też należy linkować...itd. Tak tworzymy zaplecze - budujemy piramidę stron i wzmacniamy strony bezpośrednio linkujące. Strony, które są w drugim rzędzie piramidy dodajemy do katalogów. W katalogach stron o wyższym pr umieszczamy nasz pierwszy rząd piramidy oraz stronę główną. Starajmy się również nie zapominać o forach tematycznych.
Wszystkie działania związane z pozycjonowaniem musimy najpierw starannie zaplanować - tak by nie dublować linków, a przede wszystkim tekstów na stronach. Każdy zdublowany czy tez powtórzony tekst może zostać uznany przez wyszukiwarkę za spam i zostać zbanowany - wyrzucony z indeksu stron.
pozycjonowanie stron www

Rysunek przedstawia schemat piramidy zapleczowych stron.

 

System 3w-CMS - możliwości

Poznaj wszystkie funkcje systemu 3w-CMS.
Skonfiguruj swoją wersję. Cena ustalana indywidualnie.

Podstawowe pakiety systemu

Porównaj pakiety systemu 3w-CMS.
Pakiet Firma i Pakiet Start.

Domeny i języki w systemie

Obsługa wielu domen, subdomen i języków
- oszczędnośc czasu i miejsca na serwerze.
© 2012 3w cms | kontakt | formularz kontaktowy | strona główna | mapa strony |

engine solidside | system zarządzania treścią 3w-cms
rss atom kanał informacyjny